Usługi dźwigowe.

Wiele firm oferuje wynajem dźwigów i usługi dźwigowe. Przed skorzystaniem z takich usług warto sprawdzić daną firmę pod względem wykonanych realizacji i doświadczenia pracowników, którzy wykonują dla nas usługi dźwigowe. Warto również sprawdzić, książki serwisowe maszyn, które chcemy wynająć – bo systematyczny przegląd umożliwia sprawną i bezpieczną pracę maszyny. Warto także porównać ceny wynajmu maszyn, często bardziej opłaca się transport takiej maszyny z odległych zakątków Polski niż od wynajmujących w okolicy wielkich miast, gdyż cena wynajmu może być kilkakrotnie większa.

Dźwigi i usługi dźwigowe doskonale sprawdzają się w wielu projektach budowlanych, a szczególnie w budownictwie mieszkaniowym i biurowym. Gdzie budynki konstruowane są z gotowych elementów i nieodzowne jest podnoszenie elementów konstrukcji na znaczne wysokości.

Maszyny Budowlane
Sp. z o. o.

Centrala Warszawa
ul. Długa 6
04-625 Warszawa

Zajmujemy sie w profesjonalny sposób doradztwem, wypożyczniem i sprzedarzą urządzeń i maszyn budowlanych. W swojej ofercie mamy zarówno produkty nowe jak i używane. Naszą fachowość i doświadczenie w branży wielokrotnie była nagradzana przez Puls biznesu.

Nasza firma w bardzo dynamiczny sposób się rozwija. Toteż od 2002 roku zaczęły powstawać nowe filie naszej firmy w Poznaniu, Gdańsku i Katowicach.


 
  Nasi przyjaciele: