Największe dźwigi samochodowe na świecie.

Obecnie na świecie buduje się coraz wyższe budynki i do tego celu używa się coraz to większych maszyn budowlanych. Obecnie rekordzistą wśród dźwigów samochodowych jest Liebherr LTM 11200-9.1, którego maksymalny udźwig wynosi 1200 ton. Jego teleskopowy wysięgnik może unieść ten ogromny ciężar na wysokość około 200 metrów. Wspomniany wysięgnik jest zbudowany z potężnej podstawy i przymocowanych do niej siedmiu teleskopowych ramion. Całość jest w pełni zautomatyzowana. Warto wspomnieć, że w największym żurawiu teleskopowym świata została zastosowana technologia TELEMATIK, która świetnie sprawdza się przy pracy z tego typu ciężarami.Tuż za Liebherr LTM 11200-9.1 plasuje się Liebherr LTM 1800 o udźwigu 800 ton i Liebherr LG 1750 o udźwigu 750 ton. Na powyższych przykładach widać, że gabaryty maszyn budowlanych są wprost-proporcjonalnie zwiększane w zależności od potrzeb rynku.

Maszyny Budowlane
Sp. z o. o.

Centrala Warszawa
ul. Długa 6
04-625 Warszawa

Zajmujemy sie w profesjonalny sposób doradztwem, wypożyczniem i sprzedarzą urządzeń i maszyn budowlanych. W swojej ofercie mamy zarówno produkty nowe jak i używane. Naszą fachowość i doświadczenie w branży wielokrotnie była nagradzana przez Puls biznesu.

Nasza firma w bardzo dynamiczny sposób się rozwija. Toteż od 2002 roku zaczęły powstawać nowe filie naszej firmy w Poznaniu, Gdańsku i Katowicach.


 
  Nasi przyjaciele: